• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÇANKAYA / BEYTEPE İLKOKULU 2 / E SINIFI

SINIFIMIZIN SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
ÖĞRETMENİMİZ

Ziyaretçi Defteri


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Emre (26/10/2018 18:56)
Konu : Lütfen böyle devam edin
Mesaj : Merhaba,oğlum 66 aylık bu sene okula başlatmayı istiyordum ama uzmanlar başlamasını uygun görmedi.Beytepe kurasını kazanarak sizin öğrenciniz olmasını çok istiyordum.Sizi hiç tanımıyorum ama web sitenizi inceledikçe tanımış kadar oluyorum.Öğrencileriniz çok şanslı aileleri daha çok şanslı , sizin gibi ilgili ve idealist bir öğretmenle çalışma fırsatı buldukları için.Umarım bir mucize olur oğlum sınıf atlar :) ve siz O'nun öğretmeni olursunuz.
"Öncelikle inceliğiniz için çok teşekkür ediyorum. Güzel sözler kaleme almışsınız; umarım gerçekten hak ediyorumdur bu övgüleri. Kayıt konusunda ise dilerim her şey umduğunuz gibi gerçekleşir.Ben naçizane inandığım doğruları uygulamaya çalışıyorum. Çocuklarıma mevcut düzen içerisinde en iyisini vermeye çabalıyorum. Velilerimin ne denli şanslı ya da belki de şansız olduklarını ise kuşkusuz bire bir onlara sormak gerekli. Her şey gönlünüzce olsun."
Yalçın hoca.
yeşim (25/04/2018 10:16)
Konu : teşekkür ederiz
Mesaj : Yalçın hocam sizin okulunuzda değiliz inşallah gelecek yıl kayıt yaptıracağız sizin okulunuza geleceğiz. Özel bir okula gidiyoruz Buna rağman sizin gösterdiğiniz ilgiyi göremiyoruz. Kızım şu an 2. sınıfta ve sizin geçmiş ödev metinlerinizden haftalık ders çalışıyoruz. Sizin gibi idealist öğretmenler iyi ki var. Teşekkür ederiz.
"İlginiz ve nezaketiniz için ben teşekkür ederim."
Yalçın BAĞATIR
Mahmut (24/11/2017 08:34)
Konu : Öğretmen
Mesaj : Ben ve Yasin öğretmenler gününüzü kutlar sağlıklı ve mutlu bir yaşam dileriz selamlar
"Çok teşekkür ediyorum."
Editör Notu
Hicran ve Metin Karataş (22/09/2016 09:38)
Konu : 20016
Mesaj : Saygıdeğer hocamızın ve kıymetli velilerimizin yeni eğitim öğretim dönemini içten dileklerimizle kutlar, başarılı bir dönem olmasını temenni ederiz. Sayın Hocamızın, emeklerine, ilgi ve alakasına minnetle, şükranla teşekkürlerimizi arz ederiz...
"Şahsım adına iletiniz için teşekkürlerimi arz ediyorum. Umuyorum her birimiz için başarılarla dolu yeni bir eğitim / öğretim dönemi olur."
Yalçın hoca
mahmut cüre (04/01/2016 12:04)
Konu : 20016
Mesaj : Yeni yilinizi kutlar başarılarınızın devamını diler.Saglııklı,mutlu ve huzur içinde bir yil gecirmenizi diliyorum.
HAVA AÇIK (31/12/2015 15:28)
Konu : yeni yıl
Mesaj : Tüm 2/D sınıfı Aslan parçalarının tüm velilerin ve kıymetli öğretmenimizin yeni yılını kutlar sağlıklı başarılı ve bol şanslı bir yıl olmasını diliyorum.SEVGİLER SAYGILAR
ŞİRİN AYDIN (10/12/2015 16:38)
Konu : FEDAKARLIKLAR
Mesaj : Sevgili öğretmenim kötü alıştırmışsınız beni her akşam tam bu saatte bu sayfaya bakmak benim için merakla beklenen günün sonuydu.O gün neler yapıldığı sizin başka ne tür planlarınız olduğunu öğrenmek bana heyecan veriyordu.Arkadaşlarım böyle öğretmende var mı diyordu hem de devlet okulunda.Gerçekten inanılır gibi değildi devlet okulu ve memur gibi düşünmeyen bir öğretmen.Ama maalesef kuruların yanında yaşlarda yandı.Ben kendi adıma hatalarımız olduysa affedin diyorum.Sevgi ve Saygıyla kalın.....
perihan ekiz (25/11/2015 00:24)
Konu : Öğretmenler Günü
Mesaj : Sayın öğretmenimizin öğretmenler gününü kutlar, nice sağlık, başarı huzur dolu yıllar geçirmesini dileriz.........
"Teşekkür ederim, sizin de gününüz kutlu olsun."
Editör Notu
hava.acik (24/11/2015 11:13)
Konu : öğretmenlerimiz
Mesaj : sevgili öğretmenimiz öğretmenler günününüzü kutlar nice yıllar dileriz.İyiki varsınız.Aslan parçalarını sizi çok seviyoruz.Saygılarımla.
mahmutcüre (11/11/2015 23:43)
Konu : veliler
Mesaj : Sayın ögretmenimiz yalcin beye oncelikle teşekkur ediyorum ustun cabasından dolayı Alkişi tüm velilerin adına soylen memesinin acaba biz okul için gerekli cabayı gostermiyormuyuz diye soru işareti doguyor biz okl aile birligi ve okul babasını neden seçtik kendilerini temsil edsinler diyemi yoksa bizi temsil etsinlerdiyeyemi tum sorumluluk okul velilerinde bunu herkezin bilmesi gerekir Amacimiz başarılı olmak tüm veliler ve cocuklarımız yalçin hocamızla beraber başarıya ulaşilması biz bir butunuz yalcin hocamızın şu nu iyi bilmesini isderiz biz dayıma yanındayız manevi ve maddi yanlişlarrımızda olmuştur afdiler keşekur eder başarılarınızın devamını bekleriz
perihan ekiz (04/10/2015 22:11)
Konu : yeni eğitim, öğretim yılı
Mesaj : Kıymetli Yalçın öğretmenimizin,onun aslan parçalarının ve velilerimizin yeni eğitim, öğretim yılı hayırlı, uğurlu ve boooooool yıldızlı bir yıl olmasını dileriz.
perihan ekiz (23/01/2015 22:53)
Konu : Süper Öğretmenimize,
Mesaj : Emeklerinize ve yüreğinize sağlık, daha nice başarılı yıllar geçirmeniz dileği ile sonsuz teşekkürler. İyi ki torunumun öğretmenisiniz, kendimizi çok şanslı hissediyoruz. İyi tatiller.
"Sağolunuz."
Editör Notu
esra (25/11/2014 00:33)
Konu : öğretmenlik
Mesaj : Her öğretmen aynı değil ki… Rüzgara göre yön değiştirip atananı var, ödün vermeyen atanmayanı var… Her ay maaşımı alayım yeter diyeni var, her gün her bir öğrencisi için yüreğini parçalayanı var. Çocukların zihnini de kendi zihni gibi ipoteklemeye çalışanı var, öğrencilerini bağımsız keşfetmeleri için dünyayı, yaşamı sorgulatanı var. Öğrencilerini hurafelerle dolduranı var, kültüre sanata teşvik edeni var. Yaşamında bir kitap okumamış olanı var, kütüphaneleri yutmuş olanı var. Öğrencilerini başbelası yük olarak göreni var, yüreğini açıp omuzlarında taşıyanı var. En ücra köyde ışığı götürmeye çalışanı var.
ŞİRİN AYDIN (24/11/2014 11:34)
Konu : Öğretmenler Günü
Mesaj : Sayın öğretmenim; Öğretmenler gününüz kutlu olsun.çocuklarımıza gösterdiğiniz emek,çaba ve en önemlisi de benim için en önemli şey olan sevgiden dolayı teşekkür ediyorum.Başlangıçlar hep zordur ama bu başlangıçta İlteralp sayenizde hiç zorlanmadı ve hep okula severek geldi. Ve inanıyorum ki okul hayatı boyuncada böyle olacak.Saygılarımla
"Sağ olunuz, onure ettiniz beni."
Yalçın BAĞATIR
hava açık (24/11/2014 09:44)
Konu : öğretmenim
Mesaj : Öğretmenler gününüzü kutlar nice yıllar dileriz.saygılar sevgiler.
kemalin annesi (21/11/2014 20:27)
Konu : kemal
Mesaj : KEMAL İÇİN VERDİĞİMİZ CABALARIN SONUCUNU ALMAYA BAŞLADIĞIMIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM SİZE EMEKLERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SÖZ VERİYORUMKİ SINIFIN EN HIRSLI VE EN CALIŞKAN ÖĞRENCİSİ OLACAĞI İÇİN...
esra civan caliskan (20/11/2014 22:48)
Konu : mahkeme...
Mesaj : mahkeme surecinizin aleyhine olmasina uzuldum hocam, ama adalet gec de olsa gelecektir diyorum. Umarim en kisa zamanda lehinize sonuclanacak davanizin sonrasinda 4 yil suresince cocuklarimizl,a aslan parcalarinizla olursunuz. basarilar ve bol sanslar.
GAMZE GÜLDANE (19/11/2014 19:45)
Konu : TEŞEKKÜRLER
Mesaj : SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEK AZDIR ÖĞRETMENİM İYİKİ BÖYLE BİR SİTE AÇMIŞSINIZ YOKSA ÇOCUKLARDAN Bİ HABER OLACAKTIK OKUL ÇOK UZAK :) ACABA BUGÜN NE YAPMIŞLAR DİYE HEYCANLA BAKIYORUM . İYİKİ VARSINIZ...
GAMZE GÜLDANE ECENURUN ANNESİ (13/11/2014 16:50)
Konu : özür
Mesaj : Öğretmenim sitedeki siteminiz beni çok utandırdı elimden geldiğince ilgilenmeye çalışıyorum.O günki aşı bilgilendirme kağıdında doldurulacak bişey yok diye göndermedim kendi adıma çok özür dilerim.
hava açık (13/11/2014 10:37)
Konu : ÇOCUKLARIMIZ
Mesaj : Sevgili öğretmenim evde ve fırsat buldukçada işyerinde sitenizi takip ediyorum net anlatımınızı ve esprili yaklaşımınızı özledik.Bugün acaba neler olmuş diyerek heyacanla açtığım sitayi boş görmak beni gerçekten üzüyor lütfen bizleri ve çocuklarımızı bundan mahrum etmeyiniz.İnanın çabalarınız boşa değil.
 1 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret302523
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.758032.8893
Euro35.021935.1622
Hava Durumu
Saat