• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

ÇANKAYA / BEYTEPE İLKOKULU 1 / E SINIFI

SINIFIMIZIN SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ

Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
ÖĞRETMENİMİZ
GÜNÜN ÇALIŞMALARI...
Okuma kontrolleri ile başladık güne. Bir önceki gün yazı tahtamızda oluşturduğumuz ve eve de günün çlışmaları başlığı altında attığımız metnin çeşitli kısımlarını okutmaya çalıştım; kontrollerde.

Artık sayı belirterek şu kadar çocuğum okumada zorluk çekti demeyeceğim ancak biliniz ki şimdiye değin sıkıntı yaşayan ve yaşatanlar cephesinde değişen çok fazla bir şey yok.

Yansı üzerinden tekrar çalışmaları için de uzun bir zaman ayırdık. Hem sesli hem de görüntülü olarak ses birleştirmeleri üzerinde bu şekilde de durduk. 

Bir adet sınıf çalışmasını fotokopi üzerinden yürüttük.

Bir başka sınıf çalışmamız ise benim tahtaya yazdığım yeni bir okuma metni oldu. Bunu öncelikle defterimize istenildiği şekilde yazmaya çalıştık. Tabii yazdığımızı okumayı da ihmal etmedik.

Günün en önemli kısmı da ( Tabii onlara göre ) sınav ( ! ? ) idi. Renkli çıktı ile çoğalttığım klavuz çizgili defter yapraklarına isimlerini yazarak dağıttım. Toplamda 5 adet cümle söyledim. 

Her cümleyi en az 7 - 8 defa tekrar ettim. Yeişemeyenler, yazamayanlar için ise iki kez başa dönüp tekrar ettim. Ancak bazı çocuklarım ne yazık ki yazmakta / yetişmekte çok zorlandılar. 

Sonuçları elbette göreceksiniz.

  
41 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam78
Toplam Ziyaret208345
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651
Hava Durumu
Saat